Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black
- TootjadHuawei
- Mudel: 55020FTU
- Saadavus: 5
-
372€
Huawei WATCH GT 6 Pro 46mm | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.47 inches | Waterproof | Black
| All | |
| Bluetoothi versioon | 6.0 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani suurus (k x v) | 466 x 466 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Net weight | 0.054 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 791 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 76 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product name | WATCH GT 6 Pro 46mm |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 1.47 inches |
| Sleep monitoring | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.276 kg |
| TI weight (kg) | 0.007 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Bluetooth |
| Ühilduvus | Android 8.0 or later iOS 13.0 or later |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.000936 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






